7 Adımda E-ticaret Satışlarınızı Arttırın!
18 Eylül 2016
Tümünü göster

3D Alışveriş Merkezi ( AVM ) entegrasyonlu E-ticaret Paketi

3D Alışveriş Merkezi ( AVM ) entegrasyonlu E-ticaret Paketi

Kolay Kullanım ve Yönetim

theAVM.com ile e-ticaret’e başlamak çok kolay. Aynı gün kurulum ve hazır temalarımız ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

Ücretsiz Destek ve Eğitim

E-ticaret sitenizi yönetmek için hiçbir bilgi birikimine ihtiyacınız yok. Eğitim dökümanları, destek sistemi ve uzman destek ekibimizle biz hep yanınızdayız.

Anahtar Teslim E-Ticaret

Hosting, E-Posta, Güvenlik, Sanal POS altyapıları ve diğer hizmetler sizlere bir bütün olarak theAVM.com tarafından sunulur.

1000+ E-Ticaret Referansı

the AVM E-Ticaret Paketleri 10 yıllık tecrübesi ile; 81 ilde, onlarca farklı sektörde binlerce firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır.

Güçlü Pazarlama Araçları

the AVM beraberinde bir çok pazarlama ve kampanya modeli ile gelir. Bu modül ve araçları kullanarak e-ticaret sitenizde istediğiniz gibi bir satış stratejisi geliştirebilirsiniz.

Mükemmel SEO Uyumu

E-ticaret için en önemli faktörlerden Arama Motoru Optimizasyonunu theAVM.com otomatik olarak gerçekleştiriyor sizin yapmanız gereken SEO çalışmalarına yön vermek.

Entegrasyonlarla Güçlenin

3D Alışveriş Merkezi, Ürün tedarik, ek modüller, ek araçlar veya ERP, muhasebe, CRM gibi dış yazılımları theAVM.com’a entegre ederek e-ticaretinizi daha etkin ve daha kolay yönetebilirsiniz.

99.99% Uptime Oranı

Yüksek uptime oranı ile sitenizi her an yayında tutuyoruz. Afet önlemli ve güç yedekli datacenter sayesinde elektrik kesintileri v.s. gibi olumsuz durumlardan etkilenmezsiniz.

theAVM.com RESMİ GOOGLE İŞ ORTAĞIDIR

theAVM.com Google Partners sertifikasına sahiptir. E-ticaret’e yeni başlayacaklar için Google Adwords reklam desteği ve Google Adwords hesap kurulum desteği Google Destek ekibi tarafından theAVM.com müşterilerine özel olarak sağlanmaktadır. Belirli aralıklarda reklam promosyonlarıda ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

3D Alışveriş Merkezi ( AVM ) entegrasyonlu E-ticaret Paketi
5 (100%) 1 vote

theAVM
theAVM
Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi theAVM.com'da elektronikten, giyime, kozmetikten süpermarkete kadar binlerce kategoride popüler markaların ürünleri sizleri bekliyor.