theAVM.com
ile e-ticaret’te yalnız değilsiniz!

300+ müşteriye hizmet veren theAVM.com, e-ticaret süreçlerinizi sağlam bir altyapı üzerine kurmanıza olanak sağlar. Profesyonel ekibimiz ile satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız.

the-avm-logo-mockup

Müşteri beklentilerini analiz eder, yazılım geliştirmelerimizde bu beklentileri esas alırız.


theAVM.com 2000 yılından bu yana web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunan, Türkiye'nin öncü e-ticaret altyapı sağlayıcısıdır. Küçük büyük demeden, her ölçekten firmanın iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde rekabet güçlerini artıracak, katma değer oluşturacak, kaliteli projeler ve çözümler üreten bir teknoloji firmasıyız.
Anahtar teslim profesyonel eticaret sitesi. Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve diğer birçok hizmet size theAVM.com tarafından bir bütün olarak sunulur.

Markanızı yansıtan 130+ tasarım seçeneği. Sizin için hazırladığımız E-ticaret temalarından dilediğinizi seçerek sanal mağazanızı dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

71%

Bizi tercih ettiler!

theAVM.com ile e-ticaret’te yalnız değilsiniz!

Tüm ihtiyaçlarınızı biliyoruz. 10 yılı aşkın tecrübemiz ile sizin ihtiyaçlarınıza uygun en iyi paket çözümleri öneriyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümleri sunmak ve hayata geçirmek bizim görevimiz.


Müşteri odaklı çalışır, profesyonel e-ticaret çözümleri üretiriz.

Deneyimli ve profesyonel ekibimiz ile sizin için paket veya özel çözümler üretiyor, hayata geçiriyoruz. Sürekli olarak geliştirdiğimiz, yeni proje ve yazılımlarımız ile siz müşterilerimize alternatifli çözümler sunuyoruz.

theAVM.com %100 yerli sermaye ile kurulmuş e-ticaret yazılımları alanında öncü yazılım firmasıdır.

Misyonumuz; Müşterilerimize, iş hedeflerini gerçekleştirme sürecinde, rekabet güçlerini artıracak, e-ticaret sektöründe söz sahibi olmalarını sağlayacak, kaliteli, gelişmiş çözümler sunmak.

Vizyonumuz; E-ticaret altyapı sağlayıcısı olarak, sektöre yön veren global bir marka olmak.

Reklam ve Pazarlama

Dijital dünyanın yükselen değerlerinden biri olan video içerikleri, e-ticaret sitelerinin de reklam ve pazarlama stratejilerinin önemli bir kısmını oluşturuyor.

okumaya devam et

Her zaman yanınızdayız

Ücretsiz eğitimlerimizle ve teknik destek ekibimiz ile her zaman yanınızdayız.

okumaya devam et