7 Adımda E-ticaret Satışlarınızı Arttırın!
18 Eylül 2016
Tümünü göster

Bu ay kiranızı theAVM.com ödesin mi?

Bu ay kiranızı theAVM.com ödesin mi?

The AVM ödesin, dostluk kazansın! Arkadaşınızı theAVM.com’un renkli dünyasına getirin, sizin ve arkadaşınızın birer aylık kirasını biz ödeyelim. Hemen bizi arayıp arkadaşınızın bilgilerini verin veya “Hemen Başvur” yazısına tıklayarak açılan formu doldurun, dostluğunuzu pekiştirin. Daha çok arkadaşınızı getirin daha çok kiranızı ödeyelim.

KAMPANYA DETAYLARI

-Bu teklif, arkadaşınızın üyeliği aktif olduktan sonra, hem sizin hem de arkadaşınızın ilk faturası için geçerlidir. Öneren olarak bir yıl içinde en fazla beş ay kira indiriminden yararlanılabilir. Bedelsiz tekliflerden faydalanmakta olan üyelerimiz bu tekliften faydalanamaz.

YASAL UYARI

-Kampanya 31 Aralık 2016 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. theAVM.com içeriklerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

RESTRICTIONS ON USE OF MATERIALS

By accepting the Terms and Conditions of this agreement, the Client: (a) Represents and warrants that he or she is 18 years old or older, (b) Agrees to provide true, accurate, current and complete information about the Client as prompted by the signup or registration Forms, (c) Agrees to maintain and update this information to keep it true, accurate, current and complete. If any information provided by the Client is untrue, inaccurate, not current or incomplete, theAVM.com has the right to terminate the Client’s account and refuse any and all current or future use of the service. (d) Responsible for keeping password secure. theAVM.com can not and will not be liable for any loss or damage from the client’s failure to maintain the security of account and password.

Bu ay kiranızı theAVM.com ödesin mi?
5 (100%) 1 vote

theAVM
theAVM
Türkiye'nin önde gelen online alışveriş sitesi theAVM.com'da elektronikten, giyime, kozmetikten süpermarkete kadar binlerce kategoride popüler markaların ürünleri sizleri bekliyor.