İş ve kariyer fırsatlarımız

Kariyer

theAVM.com Takımına Katıl

theAVM olarak bireyler, küçük veya orta boy işletmeler için kullanımı kolay, güvenli, gereksiz ve ağır özelliklere sahip olmayan, olması gerektiği gibi olmasını düşündüğümüz bir E-Ticaret platformu için yola çıktık.
Biz kullanıcılarımıza yenilikçi, kolay kullanımlı çözümler sunmak ve mükemmel desteği sağlamak için son derece yetenekli, tutkulu insanların olduğu bir takım inşa ediyoruz.

Açık Pozisyonlar

theAVM takımında yer almak isteyenler için açık pozisyonları aşağıda bulabilirsiniz. Pozisyonlar için gereksimler detay sayfalarında belirtilmiştir. Biz son derece yetenekli, tutkulu insanların olduğu bir takım inşa ediyoruz ve seni de aramızda görmek isteriz

Yazılım, tasarım, satış, finans ve diğer birçok departmanımızdaki iş ve kariyer fırsatlarımıza göz atabilirsiniz. Staj başvurularınızı da bu bölümden yapabilirsiniz. Sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Müşteri Hizmetlerine ulaşmak için;

Görüşlerinizi bize +90 (507) 947 3333 no’lu Hattımızı arayarak, müşteri memnuniyet anketlerini doldurarak, bilgi@theavm.com adresine göndereceğiniz e-postalar aracılığı ile veya web sitemizdeki görüş ve öneri formumuzu kullanarak iletebilirsiniz.

Bizimle paylaşılan her görüş ve şikâyet, süreçlerimizi ve kalite standartlarımızı geliştirmek için bize verilmiş bir fırsattır. Kalite Sorumlularımız şikâyetlerinizi bu bilinçle hızlı, şeffaf, dikkatli ve objektif bir şekilde değerlendirerek size en kısa sürede cevap verecektir.

WEB: www.theavm.com
TEL: +90 (507) 947 3333
BİLGİ: bilgi@theavm.com
DESTEK: destek@theavm.com